במהלך חייו של כל עסק, הוא צריך לשווק ולהביא לקוחות חדשים אל פתחו בכל זמן נתון. בשל כך, עבודת השיווק נמשכת ללא הפסק והתחרות היא לרוב מאוד מאתגרת.

אחת הזירות בהן מתחרים עסקים על ליבם של לקוחות חדשים הינה זו הדיגיטלית- האינטרנט.

בניית אתרים לעסקים הינה פעולת חובה עבור כל מי שחפץ לא להישאר מאחור ולהיות היכן שרוב העסקים ברוב הענפים כבר נמצאים – בזירת האון ליין.

אם אתם אנשי מקצוע המקדמים את שירותיהם: כמעסים, מאלפי כלבים, מנהלי פרויקטים, עורכי דין, פסיכולוגים ועוד- אתר תדמית (עם טופס יצירת קשר מוטמע) יענו על הצורך שלכם בחשיפה מקוונת.

אם אתם בעלי מרכולות למינהם, קרי: מסעדות, רשתות מזון, חנויות אופנה ותכשיטים וכד’ – אתר קניות (Ecommerce) הוא הפתרון עבור אפשרות המכירה המקוונת של סחורתכם.

בניית אתר לעסקים איננה משימה פשוטה. על אתר האינטרנט של החברה להיות בעל עיצוב הגיוני, נוח, ידידותי למשתמש (גם לבעלי לקויות שונות כדוגמת כבדי ראייה ובעלי מוגבלות בהפעלת הידיים) ומודרני ברמת המבנה ההיררכי, הרספוניסיביות (תמיכה מיטבית במסכים בכל הגדלים – קרי התאמה למסכי הסמארטפון והטאבלטים) ומהירות הטעינה והגלישה באתר.

בנוסף האתר לעסק בכדי להיות אפקטיבי ולהביא תנועת גולשים וקונים לאתר, צריך לכלול תכנים איכותיים – אינפורמטיביים ומעשירים כמו גם מניעים לפעולה (מילוי פרטי טופס התקשרות- השארת ליד ורכישת פריטים).

בנינו אתר עסקי, עכשיו איך מקדמים אותו ?

כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, זה לא מספיק להקים אתר אינטרנט פשוט עם לוגו החברה ומעט תוכן שיווקי. כל עסק שחפץ להצליח ולהביא הרבה לקוחות אל פתח הנכס הדיגטלי שלו, מוטב כי יפנה לחברה מקצועית אשר תקים עבורו אתר מקצועי ויעיל כפי שציינו ולאחר מכן ישכור את שירותיה של חברת קידום אתרים אשר מחזיקה בידע וניסיון עשיר בקידום אורגני לעסקים.

הם ידאגו עבורכם שהאתר יהיה מוזן בתכנים: תמונות, וידאו ומאמרים שבנויים נכון עבור המשתמש (ומנועי החיפוש כמו גוגל) ומתוחזק מבחינת אופטימיזציה אורגנית, כך שהאתר יישאר מעודכן לפי קווי המנחה של אלגוריתם מנועיי החיפוש וישמור על כוחו בדירוגים בתוצאות החיפוש.

אחסון אתרים (Web Hosting)

רובם של בעלי העסקים שמעוניינים לבנות נכס דיגיטלי חדש עבור העסק שלהם, מחפשים תחילה חברה לבניית האתר, אולם מה שהם לא תמיד יודעים, זה שכל אתר אינטרנט, זקוק לשני דברים…

להמשך קריאהאחסון אתרים (Web Hosting)

איך בונים דפי נחיתה לעסקים – למתחילים

דף נחיתה לעסקים הוא חלק ממשפך השיווק.  כולנו יודעים את זה, רק נראה, שלפעמים , הביצוע בפועל הופך מסובך ומסורבל.ישנם מספר כלים המקצרים לנו את הדרך בבואנו להקים דף נחיתה:האפשרויות…

להמשך קריאהאיך בונים דפי נחיתה לעסקים – למתחילים

בניית אתרי וורדפרס לעסקים

מי לא מכיר את וורדפרס (WordPress) ? קשה להאמין שיש מישהו שלא מכיר, או לא שמע על וורדפרס ובכל זאת, לאלו שאינם מכירים, נסביר כי וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן…

להמשך קריאהבניית אתרי וורדפרס לעסקים

סוף התוכן

הגעת לקצה; איו יותר פוסטים.